Spoštovane kolegice in kolegi,
v 3. obvestilu za Elektriado vas obveščamo:

1. Da je spletna stran za Elektriado pripravljena in vas vabimo k ogledu.

Še posebej si oglejte Discipline in Pravila. Potrudili smo se, da ohranimo tradicionalne discipline, dodali pa smo tudi novosti.

2. Da je obrazec za prijavo disciplin potrebno izpolniti in najkasneje do 12. 9. 2019 poslati na mail: sasakukic.ssdomzale@gmail.com.

Na osnovi prijave disciplin bomo opravili tudi žrebanje.

3. Da bo srečanje pred Elektriado v torek, 24. 9. 2019, ob 13.00, na Srednji šoli Domžale. Vljudno vabljeni!

Na sestanku bomo organizatorji podrobneje predstavili program Elektriade, opravili bomo žrebanje, za ravnateljice in ravnatelje pa bo potekalo srečanje v okviru Skupnosti elektro in računalniških šol Slovenije. Vabilo za to še posebej pošlje Marjetka.

Še naprej vas prosimo, da se čim bolj držimo datumov, da bodo priprave in organizacija potekale s čim manj težavami.

Se vidimo 24. 9. v Domžalah!

Uspešno novo šolsko leto vama želiva,

Andrej Pezdirc in Helena Lazar